Wyprzedaż

Kask Carrera Armor 2.11 Black Matte

274,45 zł brutto
-45%
499,00 zł brutto
Nowy
15 items
towar dostępny - WPŁATA PO POTWIERDZENIU DOSTĘPNOŚCI

Description
Opinie
Description

Charakterystyka modelu:

ACTIVE VENTILATION
- Jednym prostym ruchem możemy wybrać jedą z trzech pozycji otwiarcia lub zamknięcia dwunastu otworów wentylacyjnch umożliwiających regulację cyrkulacji powietrza.

AFS
– Adjustable Fitting System - Dzięki zastosowaniu anatomicznego systemu regulacji objętości wewnętrznej kasku, który jest zainstalowany w górnej części tylnej ściany skorupy, uzyskujemy możliwość idealnego dopasowania rozmiaru do głowy narciarza i zapewnienie mu perfekcyjnego komfortu. System ten jest całkowicie integralną częścią kasku co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz nie ma najmniejszego wpływu na swobodę ruchów karku.

ABS
- Formowany w procesie wtryskiwania materiał ABS (specjalna mieszanka kopolimerów z kauczukiem) zapewnia zadowalającą odporność na uderzenia poprzez znakomity rozkład energii na całość powłoki. Dodatkową zaletą ABS są doskonałe właściwości plastyczne.

Dry Wave
- Dry wave jest specjalną tkaniną pozwalającą na przedostawanie się wilgoci do zewnętrznej części skorupy kasku zapewniając narciarzowi bardzo duży komfort.

UWAGA! Kaski wysyłamy wyłącznie kurierem

Napisz opinię

Kask Carrera Armor 2.11 Black Matte

Kask Carrera Armor 2.11 Black Matte

* Pola wymagane